Cmimi i Përafërt : Nga

SHITEN – Apartamente 2+1 , 1+1 Pranë Ish-Qyteti i Nxënësve , Tiranë

€75,000

Përshkrim

Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , ne Rrugen e Kavajes  prane ish-qytetit te nxenesve , nje zone e  zhvilluar dhe  nyje kryesore e hyrjes te qytetit .

Pozicionohen ne kate te ndryshme te nje ndertimi te ri cilesor , buze rruge  me siperfaqe te ndryshme . Planimetri e rregullta dhe orientime shume te mira .

Cmimi 820 Euro m2 i negociueshëm .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Nëntor, 2020 at 10:26 pm

  • Madhesia në m2 : 90.56 m2
  • Land Area: 76.65 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€245,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112.76

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€245,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112.76

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€128,000

Dhomë: 1m2: 73

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish