Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Në “Rolling Hills Luxury Residences”

€1,480,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale prane TEG ne nje nga komplekset me luksoze ne Shqiperi është një komunitet elitar në periferi të Tiranës, i frymëzuar nga arkitektura franceze i ndodhur midis gjelbërimit, te zones ku banorët mund të shijojnë jetën në komoditet dhe privatësi.”Rolling Hills Luxury Residences” karakteristike te vecante ka hapësirat e mëdha të parcelave që i përkasin çdo vile. Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij. Hapësira e banimit me 153 vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të te qete , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.Ndertimi ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilesia me e larte e mundeshme . Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke 940 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 680m2 . Vila eshte nje ndertim  tre katesh :Kati i 0 ka nje siperfaqe 264 m2  organizohet : Salloni  e ndenjes ,kuzhina e vecuar ,2 dhoma e gjumit ,tualet , verande me nje pamje te lire te zones si dhe hapesira e garazhdit  . Kati i 1 ka nje siperfaqe prej 159 m2  organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome si dhe veranda me nje pamje magjepsese  . Kati -1 ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe organizohet ne dhome lojrash ,depo ,tualet ,dhome tharjeje,d kantine vererash, dhe  palester  . Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar stil modern .Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”.Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjleberta, park dhe kend lojrash per femije si edhe pishine. Rolling Hills Community Park shtrihet në pjesën perëndimore të kompleksit me një sipërfaqe 16,000 m², tërësisht të gjelbëruar, parku është krijuar për të qenë një hapësirë argëtimi për rezidentët e komunitetit. Ky park ofron sipërfaqe të gjelbëruara për piknik dhe fusha sportive: një fushë basketbolli, një fushë tenisi dhe një kënd lojrash . Avantazhet e Rolling Hills Luxury Residences . 1- Cilesia e ndertimit. 2- Vendodhja 3-Komuniteti 4-Privatesia 5-Arkitektura 6-Park rekreativ 7-Ambientet clodhese ,pishine ,kend lojrash per femije 8-Siguria 9-Investim i garantuar. Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Long Hill Residence / TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 18 Gusht, 2020 at 2:09 pm

  • Madhesia në m2 : 940 m2
  • Land Area: 680 m2
  • Dhoma Gjumi : 6
  • Tualete : 5
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish