Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Apartament 2+1+2 (Ish Stacioni I Fundit Tirana E Re) - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 (Ish Stacioni I Fundit Tirana E Re)

€128,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 ne zonen prane ish  Stacionit te Fundit  Tiranes te Re  nje zone e  zhvilluar dhe  nyje kryesore e hyrjes te qytetit .

Pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri cilesor  buze rruge  me siperfaqe neto 133 m2  orientim Jug-Lindje. Planimetri e rregullt  organizohet ne:  1 Sallon te madh ndenjeje  ,Ambient gatimi , 2 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe nje  Ballkon i madh  ne gjithe perimetrin e apartamentin.

.Zona ofron fasalitete te ndryshme  si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.Eshte nje nga zonat qe kane nje kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe blerja mund te shihet si nje mundesi shume e mire investimi .

Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Ish stacioni i fundit i Tiranës së Re
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 3 Qershor, 2020 at 3:50 pm

  • Madhesia në m2 : 133 m2
  • Land Area: 133 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€128,000

Dhomë: 1m2: 73

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€332,900
€332,900

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 484.3

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish