Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 Pranë RTSH

€245,000

Përshkrim

Apartament 2+1+2 per shitje ne Katin e 5-te ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH  .Godina nje  ndertim i ri  shumë cilesor   e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie gjate 24 oreve . Orientohet nga Jug – Perendimi siperfaqe totale 112.76 m2, (102.6) m2  Organizohet: ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi  dhe ngrenie i perbashket ,2 dhoma gjumi ,2 tualete nje  me ajrim natyral , 1 ballkon. Apartamenti ofrohet  i mobiluar  .

Zona , me e kerkuar nga te huajt per apartamente me qira e cila ofron te gjitha  fasilitetet ,vendodhja afer  institucioneve  te ndryshme shteterore  konsiderohet nje  nga zonat me te sigurta,investimi i kryer  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET-245 000 Euro

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 2 Maj, 2020 at 4:34 pm

  • Madhesia në m2 : 112.76 m2
  • Land Area: 102.6 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€3,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€3,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€236,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€236,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish